AKTUÁLNĚ:

 • Střelnice není otevřena pro veřejnost. Je přístupná pro členy střeleckého klubu.
 • Z důvodu zachování pořádku a pravidel střelnice, jsou klíče od střelnice k dispozici pouze správcům střelnice a vstup na střelnici je monitorován. Pokud chcete přijít doživotně o členství, nejlepší co proto můžete udělat je poškozovat vybavení, nechávat nepořádek, chodit na mosaz nebo střílet bez přítomnosti správce střelnice nebo mimo povolenou dobu.
 • Registrací na webu získáte možnost psát do kalendáře své tréninky. Prosím nezapomínejte uvádět co se na střelnici bude konat (mířenka, LOS apod.) a uvádět také předpokládaný konec tréninku. Exkluzivní rezervace celé střelnice je možná pouze pro vedení AVZO nebo po domluvě s ním!
 • Doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci pro iOS nebo Android, v ní máte stále dostupný kalendář, přímo z aplikace je možné volat nebo psát vedení a správcům. Aplikace zobrazuje povolené zbraně v danou chvíli, provozní dobu, řády... Aplikace sama upozorní, pokud na tomto klubovém webu dojde ke změně (nový článek).

 • HAG liga 3.kolo - finále

  Výsledkovka K4M 25.8.2019

  Mobilní aplikace pro iOS

  Výsledky K4M 21.7.2019

  Biatlonfit 2.kolo HAG ligy 2019

  Konečné výsledky HAG ligy K4Vz 2019

  HAG liga - finále 9.6.2019

  Biatlonfit 1.kolo HAG ligy 2019

  --> Vynucená změna mobilní aplikace <--

  Z důvodu blokace mého vývojářského účtu na Google jsem přesunul aplikaci na novou adresu v obchodu Google Play. Bohužel ani s jiným či novým účtem nebylo možné aplikaci znovu vydat, je proto přímo ke stažení z našeho webu na adrese http://strelnice.hostmania.cz/strelnice-android.apk