AKTUÁLNĚ:

 • Střelnice není otevřena pro veřejnost. Je přístupná pro členy střeleckého klubu.
 • Z důvodu zachování pořádku a pravidel střelnice, jsou klíče od střelnice k dispozici pouze správcům střelnice a vstup na střelnici je monitorován. Pokud chcete přijít doživotně o členství, nejlepší co proto můžete udělat je poškozovat vybavení, nechávat nepořádek, chodit na mosaz nebo střílet bez přítomnosti správce střelnice nebo mimo povolenou dobu.
 • Registrací na webu získáte možnost psát do kalendáře své tréninky. Prosím nezapomínejte uvádět co se na střelnici bude konat (mířenka, LOS apod.) a uvádět také předpokládaný konec tréninku. Exkluzivní rezervace celé střelnice je možná pouze pro vedení AVZO nebo po domluvě s ním!
 • Doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci pro iOS nebo Android, v ní máte stále dostupný kalendář, přímo z aplikace je možné volat nebo psát vedení a správcům. Aplikace zobrazuje povolené zbraně v danou chvíli, provozní dobu, řády... Aplikace sama upozorní, pokud na tomto klubovém webu dojde ke změně (nový článek).

 • Dočasné uzavření střelnice

  Z důvodu nařízení vlády ČR uzavíráme s okamžitou platností vstup na střelnici AVZO Spálené Poříčí. O opětovném otevření vás budeme informovat.

  Zápis ze schůze vedení spolku

  Zápis ze schůze vedení spolku s usneseními. Prosím o přečtení a dodržování schváleného.

  Výsledky VPu + VPi 28.12.2019

  Připomínky ke střelbě (ze schůze)

  Soutěž VPu + VPi (28.12.2019) + schůze

  Pozor - změna bankovního účtu

  Pozor, máme nový bankovní účet 273225088/5500.
  Pokud máte tedy trvalý bankovní příkaz, nebo chcete v bankovnictví "zopakovat" loňský převod, nezapomeňte použít nové číslo účtu 273225088/5500

  Brigáda

  Prosím o účast na brigádě pro členy do 60-ti let věku, která se bude konat 7. a 8. 12. 2019.

  Vezměte s sebou prosím hrábě, lopaty a krumpáče. Je třeba shrabat listí, osadit na boční valy pneu, skopat hlínu u čelního valu a nařezat a uklidit dřevo.

  Vzhledem k neplánování brigád nebude za rok 2019 vyžadováno jejich placení.

  RÁD BYCH VÁS POŽÁDAL O ÚČAST NA SCHŮZI, KTERÁ BUDE 28.12.2019 OD CCA 14:00 (PO SKONČENÍ SOUTĚŽE) Řekneme si něco o roce 2020, rozdám čipy pro alarm. Příspěvky na 2020 budou vybírány též po soutěži (pro členy bez možnosti využití bankovního převodu)

  Děkuji

  HAG liga 3.kolo - finále

  Výsledkovka K4M 25.8.2019